Ogłoszenia parafialne 17.12.2023.

Ogłoszenia parafialne  17.12.2023.

1. Serdecznie dziękujemy ks. Leszkowi Dąbrowskiemu za przeprowadzenie rekolekcji adwentowych. Życzymy wytrwałości w posłudze kapłańskiej, Bożych łask i opieki Matki Bożej Budziszyńskiej.

2. W tym tygodniu roraty będą w środę i sobotę o godz. 7.00
3. Przez najbliższe dwa dni czyli w poniedziałek i wtorek nie będzie naszym kościele Mszy św. o 17.00 ze względu na spowiedź w dwóch parafiach.

4. Odwiedziny chorych będą w sobotę 23 grudnia od godz. 9.00 – prosimy o zgłoszenia.
5. Dzisiaj po Mszy o 9.30 i 11.30 przed naszym kościołem odbędzie się kiermasz przygotowany przez Caritas i Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kisielan. Będzie można nabyć różne ozdoby świąteczne wykonane przez osoby z niepełnosprawnością. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00

7. Pasterka o godz. 24.00.  Pół godziny wcześniej rozpoczniemy z chórem śpiewanie kolęd.

8. W I Dzień Bożego Narodzenia nie będzie Mszy o godz. 7.00  i 16.00  – pozostałe jak w każdą niedzielę.

9. W II Dzień Bożego Narodzenia nie będzie Mszy o godz. 16.00 – pozostałe jak w każdą niedzielę.

10. Dziękuję Waldemarowi Nowakowskiemu z Zaliwia Brzozówki za wykonanie i ofiarowanie szopki do kaplicy w Budziszynie.

11. Za śp. Czesława Drabarek z Mokobód. Pogrzeb będzie w środę. Wieczny odpoczynek…