1. Od czwartku msze św. o 7.oo i 17.oo

2. Jutro będziemy obchodzić Dzień Babci, a we wtorek – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. W nocy z piątku na sobotę odbędzie się 4 Rajd Powstańczy im. Ks. Brzóski. Trasa od Wiśniewa do lasów k/ Gręzówki. Rozpoczęcie o 17.oo w Wiśniewie, zakończenie ok. 2 w nocy. Zgłoszenia i informacje tylko dziś u ks. Łukasza.

4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Bóg zapłać za otwarte drzwi domów i mieszkań, za życzliwość, gościnę i złożone ofiary. Wszystkich mieszkańców naszej parafii, zarówno tych, którzy nas przyjęli po kolędzie, jak i tych, u których drzwi zastaliśmy zamknięte, obejmujemy modlitwą. Ofiary z racji kolędy przeznaczone są na prace remontowe w Parafii.

5. Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1 % dla Natalii Żurawickiej…

6. Zapraszamy na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej w dniach 15 – 17 lutego w gmachu WSD w Opolu Nowym. Zgłoszenia w zakrystii.

7. Spotkania –
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy