Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i miesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dziś ponadto na Mszy o 11.3o pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.

3. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. Na znak nawrócenia i pokuty nasze głowy zostaną posypane popiołem. Przypominamy, że obowiązuje post ścisły od 18 – 60 lat, a wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych od 14 lat do końca życia. Wielki Post jest czasem zakazanym dla wszelkich hucznych zabaw i dyskotek. Zachęcamy do postanowień…

4. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.oo. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.3o
Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy. Odpust ten możemy ofiarować za siebie lub za zmarłych.

5. W piątek wyjazd młodzieży do Kodnia na nocne czuwanie. Zapisy do wtorku u ks. Łukasza.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych oraz ich rodziców.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna w dniach 29 kwietnia – 1 maja br. W programie Sokółka, Studzieniczna, Ostra Brama, Cmentarz na Rossie…. Koszt 550 zł. Więcej informacji w zakrystii. Ze względu na krótki czas na organizację, prosimy o kontakt w ciągu kilku najbliższych dni.

8. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Krąg Biblijny
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy

W kategorii: Ogłoszenia