Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej. Dziś taca na prace inwestycyjne w Parafii.

2. We wtorek od godz. 8.oo będziemy odwiedzać chorych. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

3. We wtorek po Mszy wieczorem nowenna do św. Jadwigi z racji 16 dnia miesiąca.

4. W środę po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

5. W Wielki Czwartek w naszym kościele, na pamiątkę ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa wieczorna Msza Święta o godz. 19.oo. Liturgii przewodniczy ks. Marek.

6. W Wielki Piątek zachowujemy post ścisły. W tym dniu niech towarzyszy nam modlitwa, skupienie i zaduma nad Tajemnicą Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Tego dnia na znak smutku i żałoby nie sprawuje się Eucharystii. Adoracja w Ciemnicy od godz. 8.oo. O godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Liturgia wielkopiątkowa, której przewodniczy ks. Leszek o godz.19.oo. Taca przeznaczona na Grób Pański w Jerozolimie.

7. Wielka Sobota jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim. Adoracja od godz. 8.oo. Poświęcenie pokarmów w kościele o 8.oo, 9.oo i 12.oo. Wioski wg. załącznika… W sobotni wieczór o godz. 19.oo rozpoczynamy Wigilię Paschalną. Na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych prosimy przynieść świece. Liturgii przewodniczy ks. Proboszcz

8. Uroczysta Msza Święta Rezurekcyjna z procesją eucharystyczną o godz. 6.oo. Rezurekcji przewodniczy ks. Łukasz. Adoracja od 5.3o. Msze św. o godz. 6.oo, 9.3o i 11.3o. Kaplice – 8.15, Budziszyn – 11.oo. Nie ma Mszy o 16.oo.

9. W wielkanocny poniedziałek Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 11.3o. Kaplice – 8.15, Budziszyn – 11.oo. Nie ma Mszy o 16.oo.

10. Spowiedź – czwartek, piątek i sobotę od 18.3o.

11. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego: Mokobody – Sołectwo I, ul. Zielona, Siedlecka, Stodolna, plac Wolności – 900 zł.

12. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Dębski Jarosław, par. tut. i Monika Jaszczuk, par. Hadynów – zap. 2
– Fiuk Dawid, par. Niwiski i Klaudia Dziewulska, par. tut. – zap. 1

W kategorii: Ogłoszenia