1. Dziś na Mszy o 11.3o Komunia św. dzieci kl. 3. To wielkie wyróżnienie dla parafii, bo 16 dzieci pierwszy raz przyjmie Pana Jezusa w komunii św. Polecamy naszej modlitwie dzieci oraz ich rodziców i chrzestnych. Przez cały tydzień dzieci będą przeżywać Biały Tydzień. Porządek Mszy jak w niedzielę.

2. Dziś także Niedziela Dobrego Pasterza, tzw. niedziela powołaniowa. Taca na Seminarium Duchowne.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W środę po Mszy wieczorem spotkanie dzieci kl. 4, które w tym roku obchodzą swoją rocznicę Komunii św. Rocznica I Komunii w następną niedzielę o 11.3o

5. W czwartek, z racji 16 dnia miesiąca, nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

6. W piątek i sobotę o godz. 18.3o katechezy dla tych, którzy chcieliby być rodzicami chrzestnymi.

7. Pamiątkowy album fotograficzny o kościele jest dostępny w zakrystii. Zainteresowanych zapraszamy.

8. Bezimienna ofiara na kościół – 200 zł.

9. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Maciej Bednarczyk, par. Suchożebry i Paulina Dybowska, par. tut. – zap. 2
– Hubert Jakub Fic, par. tut. i Agnieszka Biernacka, par. św. Jana Pawła II w Siedlcach – zap. 2
– Mariusz Krzysztof Gałecki, par. Kożuchówek i Marta Marlena Skup, par. tut. zap. 2
– Wojciech Kaczorowski, par. Konstantynów i Joanna Popowska, par. tut. – zap. 2
– Mariusz Matosek, par. Kołbiel i Emilia Królikowska, par. tut. – zap. 1
– Rafał Korczak, par. tut. i Magdalena Sikorska, par. Suchożebry – zap. 1
– Paweł Kryński, par. Wyrozęby i Katarzyna Anna Sobiczewska, par. tut. – zap. 1
– Paweł Łukasz Dąbrowski, par. tut. i Beata Klaudia Zachariasz, par. Kożuszki – zap. 1