1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy.

2. Dzisiaj w Siedlcach od godz. 12.oo główne obchody 20-lecia pobytu Ojca św. Jana Pawła II

3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. O godz. 11.oo poświęcenie pól w kaplicach (Świniary, Jałmużny i Osiny Dolne ). W Budziszynie Mszy św. nie ma, natomiast o 17.oo rozpoczęcie poświęcenia pól w Mokobodach (ul. Cmentarna, Wiatraczna, Szkolna i Plac Chreptowicza).

4. W środę ks. Proboszcz wraz z kolegami ze studiów będzie obchodził kolejną rocznicę święceń. Msza św. z udziałem księży o godz. 17.oo

5. W piątek wyjazd młodzieży na Jerycho Młodych do Pratulina.

6. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy św.

7. Ofiara na kościół – bezimienna – 100 zł, 100 zł, oraz Sikorska Jadwiga, Bale – 200 zł.

8. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Piotr Wakuła, par. tut. i Natalia Jurzyk, par. Wiśniew – zap. 3
– Tomasz Karnecki, par. Konstantynów i Magdalena Pieńkowska, par. tut. – zap. 3
– Mateusz Marcin Winek, par. Łaskarzew i Paulina Bednarczyk, par. tut. – zap. 3
– Jarosław Czarnocki, par. Paprotnia i Izabela Pieńkowska, par. tut. – zap.2
– Paweł Świderski, par. Bożego Ciała w Siedlcach i Paulina Gołąb, par. tut. – zap.2
– Łukasz Nicewicz, par. tut. i Agata Wanda Bednarek, par. Bożego Ciała w Bytomiu Miechowicach – zap. 1