1. Przeżywamy Uroczystość Trójcy św.

2. We wtorek po Mszy wieczorem próba dzieci do sypania kwiatków w Boże Ciało.

3. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 11.3o Procesja do czterech ołtarzy przejdzie wokół Rynku po Mszy o 11.3o. Bardzo proszę, by na procesję poszły wszystkie obrazy oraz feretrony. Procesja Bożego Ciała jest zawsze wizytówką Parafii. Nie ma Mszy po południu oraz w kaplicach.

4. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały codziennie wieczorem przez całą Oktawę Bożego Ciała. (w sobotę – 16.3o)

5. W sobotę na boisku w Piegawkach odbędzie się piknik rodzinny związany z 600 leciem powstania Zaliwia. Rozpoczęcie o 16.oo.

6. Chrzty w następną niedzielę o 11.3o. Prosimy się zgłaszać, żeby uzgodnić termin spisywania aktu chrztu.

7. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Jarosław Czarnocki, par. Paprotnia i Izabela Pieńkowska, par. tut. – zap.3
– Paweł Świderski, par. Bożego Ciała w Siedlcach i Paulina Gołąb, par. tut. – zap.3
– Łukasz Nicewicz, par. tut. i Agata Wanda Bednarek, par. Bożego Ciała w Bytomiu Miechowicach – zap. 2
– Marcin Gotowicki, par. tut. i Magdalena Krajewska, par. Suchożebry – zap. 1