OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czasu nawrócenia, pokuty, przemiany myślenia i życia. Uczyńmy wszystko, co możliwe, by ten czas nie był dla nas tylko kolejnym Wielkim Postem, ale doprowadził nas do pogłębienia duchowej relacji z Bogiem.
  2. We wtorek, 23 lutego, o godz. 17.00, kolejne NOWENNOWE spotkanie przed uroczystością XXV rocznicy beatyfikacji bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, Męczenników Podlaskich. Po Mszy św. spotkanie członków Bractwa „Strażnicy Kościoła”
  3. W środę o godz. 17.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozważamy czytania niedzielnej liturgii.

1. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie ministrantów.
  2. W piątek, o godz. 17.00, spotkanie KSM.
  3. W sobotę, o godz. 18.00 czuwanie modlitewne uczestników Nocnej Pieszej Pielgrzymki do naszego Sanktuarium. W programie: Msza św., modlitwa różańcowa i Droga Krzyżowa.

– O godz. 14.00, spotkanie scholi.

1. W niedzielę, dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.

– Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na inwestycje prowadzone w parafii.

1. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa:

DROGA KRZYŻOWA – w piątek o godz. 17.00 i 19.30.

GORZKIE ŻALE z rozważaniem pasyjnym – w niedzielę o godz. 11.30, po nabożeństwie Msza św.

1. 6 marca w Gończycach odbędzie się VI Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej. Organizujemy wspólny wyjazd na to spotkanie. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 12-14 marca.
  3. Echo katolickie.