Profil Facebook

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- II Niedziela Wielkanocy – 11.04.2021r.

  1. Druga niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus dał grzesznikom święto Miłosierdzia jako ostatnią deskę ratunku. Z dobrze odprawioną spowiedzią i Komunią Świętą, przyjętą w tym dniu, jest związana obietnica zupełnego odpuszczenia win i kar.

To także patronalne święto Caritasu, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Ofiarami składanymi na tace wspieramy dzieła prowadzone przez Caritas.

O godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  1. W środę 14 kwietnia będziemy obchodzili święto Chrztu Polski, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej w 2019 r. Odnosi się ono do przyjęcia chrztu, a tym samym wiary w Boga Trójjedynego, przez księcia Mieszka I i jego dwór. O godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)

  1. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie ministrantów.
  2. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na WIELAKONCNE NABOŻEŃSTWO DROGI SWIATŁA. Podobnie jak Droga Krzyżowa, to XIV SPOTKAŃ ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Zapraszamy na nabożeństwo ze świecami.

O godz. 18.00 spotkanie KSM.

  1. W sobotę, 17 kwietnia, w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie, organizowany jest IV Ojcowski Poligon Duchowy. Zaproszenie adresowane jest do mężczyzn, którzy chcą uczyć się wiary i męstwa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Organizujemy wspólny wyjazd, prosimy o zgłaszanie się chętnych.
  2. Spotkanie dzieci z klas III: środa i piątek godz. 16.30
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Marcin Pływacz, kaw. zm. w par. tut. i Natalia Żurek, panna, zm. w par. Oleksin – zap. III

– Radosław Łukasz Uściński, kaw. zm. w par. św. Jana Pawła II w Siedlcach i Magdalena Boruc, panna, zm. w par. tut. – zap. III

– Mateusz Malak, kaw. zm. w par tut. i Izabela Dobroczyńska, panna, zm. w par. Katedralnej w Siedlcach – zap. I

  1. W minionym tygodniu odeszli di Wieczności: + Marianna Soszyńska, + Paweł Księżopolski, + Barbara Magdziak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W kategorii: Aktualności