Profil Facebook

  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny – 05.04.2021r.

Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021r.

         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj drugi dzień świąt i drugi dzień w oktawie Wielkanocy. Liturgiczny okres Wielkanocy będzie trwał do do Zesłania Ducha Świętego. Liturgia najbliższych dni oktawy zaprasza nas na spotkanie ze zmartwychwstałym Panem.

Dzisiaj ofiarami składanymi na tace wspieramy uczelnie katolickie.

  1. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)

  1. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dzieci z klas III.
  2. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na WIELAKONCNE NABOŻEŃSTWO DROGI SWIATŁA – VIA LUCIS. To nabożeństwo odprawiane w okresie wielkanocnym. Podobnie jak Droga Krzyżowa, to XIV Stacji, albo SPOTKAŃ ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Zapraszamy na nabożeństwo ze świecami.
  3. Przyszła niedziela, to z ustanowienia Kościoła Niedziela Miłosierdzia Bożego i patronalne święto Caritas. Ofiary składane na tacę będą wsparciem charytatywnej działalności.

Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy zadbali o godne przeżycie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych: Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, na ręce ks. Michała, całej licznej grupie młodzieży i dorosłych, za piękną i inspirującą dekorację. Dziękujemy całej służbie liturgicznej: ministrantom, lektorom, kantorom i komentatorom za piękną liturgię. Pani organistce Annie Wilińskiej i chórowi dziękujemy za prowadzenie śpiewów. Strażakom wszystkich jednostek, za wierną i szykowna służbę. Panu kościelnemu Zbigniewowi Barczakowi, za czuwanie nad całością. Niech zmartwychwstały Chrystus wszystkim błogosławi.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

 

  1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Marcin Mroczek, kaw. zm. w par. św. Józefa w Siedlcach i Joanna Paczuska, panna, zm. w par. tut. – zap. III.

– Marcin Pływacz, kaw. zm. w par. tut. i Natalia Żurek, panna, zm. w par. Oleksin – zap.II

– Radosław Łukasz Uściński, kaw. zm. w par. św. Jana Pawła II w Siedlcach i Magdalena Boruc, panna, zm. w par. tut. – zap. II

W kategorii: Aktualności