Profil Facebook

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021r.        

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23.05.2021r.

         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która jest dopełnieniem Wielkanocy. Niech w naszym życiu umocnienie darami Ducha Świętego przynosi widoczne owoce: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 modlitwy za wstawiennictwem Błogosławionych Męczenników Podlaskich i spotkanie Bractwa Strażnicy Kościoła. Po Mszy św. o godz. 16.00, spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.

  1. W poniedziałek, drugi dzień dzisiejszej uroczystości, święto NMP Matki Kościoła.
  2. We wtorek, o godz. 16.30, spotkanie dzieci z klas IV.
  3. W środę 26 maja – Dzień Matki, pamiętajmy o naszych mamach, którym tak wiele zawdzięczamy. O godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  4. W czwartek święto Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, jedynego pośrednika u Ojca.
  5. W sobotę, Mszą św. o godz. 18.00, rozpocznie się modlitewne spotkanie uczestników Pieszej Pielgrzymki do naszego Sanktuarium. W programie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i uwielbienie.
  6. W niedzielę, 30 maja DIECEZJALNA PIELGRZYMKA KOBIET DO PRATULINA, pod hasłem: „W Tobie jest życie”. Organizujemy wspólny wyjazd, prosimy o zgłaszanie się do środy. Po Mszy św. o godz. 9.30, spotkanie Rady Parafialnej.
  7. W tym tygodniu nabożeństwo błagalne o urodzaje i błogosławieństwo w pracy: poniedziałek, 19.15 – Osiny Górne i Zaliwie Piegawki z Ostaszewizną    wtorek, godz. 19.15 w kaplicy w Budzieszynie – Męczyn Kol. i Kol. Mokobody     środa, godz. 19.15 – Męczyn i Kapuściaki       czwartek, godz. 15.00 – Zaliwie Brzozówka  godz. 19.15 – Zaliwie Szpinki i Bale                                                                                                                niedziela, po Mszy św. o godz. 16.00 – Mokobody
  8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Radosław Zawistowski, kaw. zm. w par. tut. i Oktawia Wierzbicka, panna, zm. w par. w Sokołowie Podl. – zap. III

– Karol Kackiewicz, kaw. zm. w par. tut. i Paulina Lipińska, panna, zm. w par. tut. – zap. III

– Patryk Całka , kaw. zm. w par. w Latowiczu i Katarzyna Sawicka, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Łukasz Boruc, kaw. zm. w par. tut. i Daria Postek, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Piotr Jastrzębski, kaw. zm. w par. w Śmiarach i Katarzyna Anna Pobikrowska, panna, zm. w par. tut. – zap II

– Tomasz Woźnica, kaw. zm. w par. Katedralnej w Siedlcach i Martyna Maria Durka, panna, zm. w par. tut. – zap. I

  1. W tym tygodniu odszedł do Wieczności + Zdzisław Fiuk

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

W kategorii: Aktualności