Profil Facebook

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- X Niedziela Zwykła – 06.06.2021r.       

X Niedziela Zwykła 06.06.2021r.

         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Bardzo dziękujemy za udział w uroczystości Bożego Ciała – wszystkim, którzy przygotowali ołtarze, wzięli czynny udział w procesji: dzieciom i ich rodzicom, młodzieży i dorosłym. Dziękujemy strażakom i policji, chórowi parafialnemu i całej Służbie Liturgicznej. Dziękujemy za przystrojenie domów.

Trwa uroczysta oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 Msza św. z procesją eucharystyczną.                                                                                                                         Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek jako wsparcie budujących się kościołów w naszej diecezji.

Spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych o godz. 15.00.

  1. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.   O godz. 19.30, spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)
  2. W czwartek zakończenie obchodów uroczystości Bożego Ciała, tradycyjne błogosławieństwo wianków.
  3. W piątek, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę, wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Tego dnia o godz. 10.00 w Katedrze Siedleckie nasz parafianin Dk. Damian Gadamer przyjmie święcenia kapłańskie. Organizujemy wyjazd na Mszę „święceń” (prosimy o zgłoszenia chętne osoby)
  5. W niedzielę, 13 czerwca, ważna i doniosła uroczystość w naszej parafii: o godz. 12.00 swoją Mszę Świętą prymicyjną będzie sprawował nowowyświęcony ks. Damian. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
  6. Bardzo dziękujemy wszystkim za ofiarne włączenie się w organizację Dnia Dziecka.
  7. Ofiara bezimienna na k-ł – 500zł.
  8. 19 czerwca (w sobotę) organizujemy dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców pielgrzymkę do Pratulina, Kostomłotów i Kodnia. Koszt 30zł. Prosimy o zgłaszanie chętnych.
  9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Tomasz Woźnica, kaw. zm. w par. Katedralnej w Siedlcach i Martyna Maria Durka, panna, zm. w par. tut. – zap. III

– Paweł Pachnik, kaw. zm. w par. tut. I Natalia Karczewska, panna, zm. w par. tut. – zap. I

 

W kategorii: Aktualności