Profil Facebook

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r.

XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Od jutra, przez czas wakacji, Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 11.00 w Budziszynie.

 2. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe. W tym tygodniu nabożeństwa po Mszy św. o godz. 11.00 w Budziszynie.

 3. We wtorek, 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o papieżu Franciszku. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Stolicę Apostolską. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 w kościele, o godz. 11.00 w Budziszynie.

 4. W środę, o godz. 11.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

 5. W czwartek, pierwszy miesiąca, dziękujemy za dar Eucharystii. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 w kościele i 11.00 w Budziszynie. Po Mszy św. o godz. 18.00, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 z możliwością spowiedzi.

 6. W piątek, pierwszy miesiąca, wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi. Nabożeństwo wynagradzające i Msza św. o godz. 18.00.

  W piątek wspomnienie NMP Kodeńskiej i Diecezjalny Odpust Chorych w Kodniu.

 7. W sobotę, pierwszą miesiąca o godz. 19.00 w Budziszynie Nabożeństwo Fatimskie – procesja różańcowa i Msza św.

 8. W niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.

 9. Ks. Piotrowi z racji zbliżających się imienin i wszystkim solenizantom życzymy obfitych Bożych łask.

 10. Decyzją Księdza Biskupa, z dniem 30.06.2021r. kończymy posługę duszpasterską w parafii. Bardzo dziękujemy za każdy gest życzliwości i wsparcia, za aktywne włączanie się w duszpasterskie propozycje, dziękujemy za ofiarność i cierpliwość. Przepraszamy za nasze błędy i uchybienia. Od 1 lipca posługę w parafii podejmą: ks. Piotr Chodźko – proboszcz i ks. Patryk Krzymowski – wikariusz.

 11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

  – Łukasz Cołoś, kaw. zm. w par. tut. i Weronika Katarzyna Krzymowska, panna, zm. w par. tut. – zap III

  – Sebastian Soszyński, kaw. zm. w par. tut. i Sylwia Grala, zm. w par. w Niwiskach – zap. II

  – Mateusz Gładysz, kaw. zm. w par. w Żeliszewie i Aleksandra Dziewulska, zm. w par. tut. – zap. II

  – Tomasz Krzysztof Zalewski, kawaler, zm. w par. w Skrzeszewie i Karolina Ewelina Gałecka, panna, zm. w par. tut. – zap. I

  – Konrad Wereda, związany cywilnie, zm. w par. tut. I Kamila Gołębiewska, związana cywilnie, zm. w par. Bożego Ciała w Siedlcach – zap. I

 12. W minionym tygodniu odeszła do Wieczności + Halina Rozbicka

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

W kategorii: Aktualności