Ogłoszenia duszpasteskie

1. Trwają nabożeństwa majowe. W tygodniu odprawiamy po Mszy o 17.oo, w niedzielę o 11.15, a więc przed Mszą. Zapraszamy na te nabożeństwa zwłaszcza dzieci.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. Spowiedź dzieci i rodziców przed I komunią św. w piątek od godz.18.oo.

4. W następną niedzielę na Mszy o 11.3o Komunia św. dzieci kl. 3. Msze jak w niedzielę. Osoby nie związane z komunią prosimy o udział we Mszy na innej godzinie.

5. Rocznica I komunii św. za 2 tygodnie, tj. 19 maja.

6. Następna niedziela, to niedziela Dobrego Pasterza, tzw. niedziela powołaniowa. Taca na Seminarium Duchowne.

7. Chcemy podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie obchodów 2oo-lecia budowy naszej Świątyni:
– ks. Łukaszowi i służbie liturgicznej, p. Organistce i chórowi parafialnemu, p. Kościelnemu, pocztom sztandarowym: OSP Mokobody, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum
– za przygotowanie staropolskich stołów – Bankowi Spółdzielczemu w Mokobodach, Żwawym Babkom, chórowi parafialnemu, Kołu Gospodyń Wiejskich ze Świniar, wioskom Osiny Dolne oraz Skupie.

8. Ofiara na kościół: bezimienna – 200 zł.

9. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Maciej Bednarczyk, par. Suchożebry i Paulina Dybowska, par. tut. – zap. 1
– Hubert Jakub Fic, par. tut. i Agnieszka Biernacka, par. św. Jana Pawła II w Siedlcach – zap. 1
– Mariusz Krzysztof Gałecki, par. Kożuchówek i Marta Marlena Skup, par. tut. zap. 1
– Wojciech Kaczorowski, par. Konstantynów i Joanna Popowska, par. tut. – zap. 1