Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  01.08.2021.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  01.08.2021.

1.Dzisiaj – z racji I Niedzieli Miesiąca po Mszy św. o 9.30 adoracja, a o godz. 15.00 spotkanie Kół Różańcowych.

2.Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w kataklizmach w Polsce i za granicą.

3.Jutro z Siedlec wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na „duchowe pielgrzymowanie” codzienne na placu przed kościołem o godz. 20.30 .Karty duchowego uczestnictwa są wyłożone na stoliku pod chórem.

4.W tym tygodniu wypada I Piętek miesiąca – o 9.00 odwiedziny chorych,  o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, czytanie Wypominek, od godz. 17.00 spowiedź i o godz. 18.00 Msza św.

5. 7 sierpnia -I sobota miesiąca. Nabożeństwo w Budziszynie o godz.19.00.

6. Za tydzień /8 sierpnia/ w naszej parafii odpust Przemienienia Pańskiego.    Msze święte w kościele parafialnym godz. 7.00 i 8.30.

W Budziszynie Mszę o godz. 10.00 będzie sprawował ks. Piotr Pielak a   o godz. 12.00 ks. Biskup Grzegorz Suchodolski. Serdecznie zapraszamy.  / Mszy w pozostałych trzech kaplicach nie będzie / Spotkanie dla grupy liturgicznej – asysty w związku z odpustem w Budziszynie będzie w piątek po Mszy o 18.00.

7. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie możliwość oddawania krwi w godz. 9.30 – 14.00. Dawców krwi prosimy o zabranie dowodu osobistego.

8.Ponieważ w ostatnim tygodniu w kaplicy w Budziszynie doszło do dewastacji na chórze, kaplica w ciągu dnia będzie zamykana z przerwą na Mszę św. o godz. 11.00

9.Dziękuje wszystkim osobom które w ostatnią niedzielę wzięły udział w festynie parafialnym. Szczególnie dziękuję Pani Anecie Gizińskiej, Panu Markowi Sobeckiemu, Scholi dziecięcej, Diakoni Muzycznej, Kapeli Moko-bęc, Pani Annie Wilińskiej, Panu Zbigniewowi Barczakowi i Łukaszowi Barczakowi, Straży Pożarnej OSP Mokobody, Kołom Gospodyń Wiejskich ze Świniar i Mokobód, Młodzieży z KSM-u i wszystkim zaangażowanym.

10.Dziękuję za ofiarę na kościół – 500 zł. od nowożeńców: Urszuli Przesmyckiej i Tomasza Kurka.

11.W ostatnim tygodniu odeszli do Pana śp. Włodzimierz Fałdowski  i Włodzimierz  Dmowski z Mokobód. Wieczny odpoczynek…

 

W kategorii: Aktualności