Ogłoszenia parafialne 03.12.2023.

Ogłoszenia parafialne  03.12.2023.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny.
2. Zapraszamy na roraty w środę i sobotę o godz. 7.00 – w miarę możliwości przychodzimy ze świecami.
3. Za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać!
4. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Nie obowiązuje nas post.
6. Rozprowadzamy świece na stół wigilijny –  wcenie od 10 do 30 zł. Świece przed kościołem rozprowadza młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
7. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz.11.30 poświęcenie medalików dla uczniów kl. III i spotkanie przygotowujące do I Komunii św.
8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
9. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek – pomoc Kościołowi na Wschodzie.

10. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dn.15 -17.12. Przewodniczyć im będzie ks. Leszek Dąbrowski.
11. W Echu Katolickim polecamy artykułydotyczące Adwentu.
12. W tym tygodniu Pani Ania nasza organistka będzie roznosić opłatki w następującym porządku:                                                                                                                     Środa – ul. Młynarska, Polna, Poprzeczna, Stodolna i Plac Wolności                                                                        Czwartek – ul. ks. Brzóski                                                                              Piątek – ul. Szkolna i Wiatraczna
13. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci oraz rodziców na Mikołajki dn. 9 grudnia / sobota / o godz. 16.00 w sali OSP. Wstęp wolny! Na dzieci czeka moc atrakcji m.in. występ dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne, animacje z Panem Sprężynką, warsztaty ozdabiania pierników oraz moc prezentów. GOK serdecznie zaprasza!!!

14. Za św. Sławomira Dmowskiego z Zaliwia Brzozówki i Urszulę Goszczyńską z Mokobód. Wieczny odpoczynek…