Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  08.08.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  08.08.2021.

 

  1. Dzisiaj w Budziszynie przeżywamy Uroczystość Odpustową Przemienienia Pańskiego. Msze św. w Budziszynie o godz. 10.00 i  12.00

  2. Trwa Piesza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy na „duchowe pielgrzymowanie”- codziennie na placu przed kościołem o godz. 20.30.

  3. W sobotę 14 sierpnia o godz. 19.00 przybędzie do Budziszyna piesza pielgrzymka z parafii Rozbity Kamień. Rozpoczniemy różańcem, następnie Msza św. i Apel kończący „ duchowe pielgrzymowanie”.

  4. W przyszłą niedzielę 15 sierpnia wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Mszę święte będą jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół. Jest to trzecia niedziela miesiąca – ofiary złożone na tacę będą przeznaczona na cele inwestycyjne.

  5. Odpust ku czci św. Maksymiliana Kolbe w kaplicy w Osinach Dolnych odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 22 sierpnia w niedzielę o godz. 12.30

  6. W ostatnim tygodniu została przywieziona po renowacji monstrancja oraz dwa kielichy. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy ofiarowali pieniądze na ten cel. Koszt renowacji wyniósł 2.700zł. Bóg zapłać!

  7. W sobotę 28 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się spotkanie Kół Różańcowych. Planujemy wyjazd z naszej parafii. Chętnych prosimy o zgłoszenia.

  8. W Echu Katolickim polecamy obszerną relację z Pieszej Pielgrzymki.

W kategorii: Aktualności