OGŁOSZENIA PARAFIALNE  10.10.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  10.10.2021.

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy alumnów z WSD. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i życzymy wielu Bożych łask oraz wytrwałości na drodze powołania kapłańskiego. Szczęść Boże!

2. Dzisiaj w Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Ponieważ w naszej parafii mamy Niedzielę Seminaryjną, a za tydzień odpust, dlatego ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia będą zbierane za dwa tygodnie w niedzielę 24. X.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów kl. I i II ze Szkoły Podstawowej razem z rodzicami. Rozdamy materiały przygotowujące do I Komunii św.

4. Dzisiaj na Mszy o godz. 16.00 młodzież rozpoczyna nowennę do Ducha Św.  Przed sakramentem bierzmowania. W kolejne dni tygodnia nowenna będzie na Mszy św. o godz. 17.00

5. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Trwa miesiąc październik – zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele o godz. 16.30. W niedzielę po Mszy o 11.30.  Lista osób prowadzących różaniec jest wywieszona w gablocie przed kościołem oraz umieszczona na stronie internetowej naszej parafii. W sobotę różaniec będzie po Mszy św. o godz. 17.00 ze względu na ślub o godz. 16.00.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywali Uroczystość odpustową ku czci św. Jadwigi. Suma odpustowa o godz. 12.00. Różaniec będzie o 11.30. Nie będzie Mszy św. w kaplicach. W kościele Msze św. będą o godz. 7.00 , 30  i suma o 12.00.    Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na cele inwestycyjne.

8. W zakrystii mamy do nabycia: Kalendarz Rolników – 25 zł. / wersja książkowa/  oraz kalendarze misyjne i z Janem Pawłem II – po 6 zł.

9. W Echu Katolickim polecamy artykuł : o beatyfikacyjnym cudzie bł.Matki Czackiej oraz katolickość źródłem antypolonizmu – wywiad z prof. Mieczysławem Rybą a także informacje z regionu.