Ogłoszenia parafialne  11.02.2024.

1. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

2. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte z posypaniem głów popiołem będą w kościele parafialnym o godz. 7.00,  9.30  i  17.00.  W tym dniu obowiązuje nas post ścisły. W Środę Popielcową będą zbierane ofiary na tacę na pomoc Ukrainie.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30

4. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.30

5. Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na inwestycje w naszej diecezji.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami.

7. W sobotę 2 marca w Gończycach odbędzie się Kongres Różańcowy. Z naszej parafii planujemy wyjazd o godz. 8.00. Koszt ok. 50 zł. Zapisy w zakrystii. Szczególnie zapraszamy członków Kół Różańcowych.

8. Za dwa tygodnie 25 lutego w naszej parafii będziemy przeżywać niedzielę przygotowującą nas do Misji Ewangelizacyjnych. Przybędzie do nas ks. Stanisław Chodźko, który będzie przewodniczył misjom i wprowadzi nas w tematyką misji. Misje w naszej parafii będą po Wielkanocy w dn. 7 – 14 kwietnia. Z tej racji w Wielkim Poście na będzie Rekolekcji tylko zorganizujemy dzień spowiedzi, aby także przygotować się do Świąt Wielkanocnych.

9. W Echu Katolickim polecamy artykuły o Wielkim Poście oraz relacja z pielgrzymki Amazonek do Kodnia.

• Za śp. Eugenię Dębską z Mokobód. Wieczny odpoczynek…