OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.07.2021

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu msze święte w dni powszednie o godz. 7 w Mokobodach i 11.00 w Budziszynie.

2. We wtorek o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę – III niedzielę miesiąca – ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.

4. W przyszłą niedzielę w Budziszynie odbędzie się Rodzinna niedziela – spotkanie małżeństw z dziećmi w ramach Roku Rodziny. Rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 11.00. Spotkaniu będzie przewodniczył ks. Jacek Sereda – duszpasterz rodzin. Zaś po Mszy świętej odbędzie konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i agapa. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej.

5. W ramach projektu, który jest realizowany w naszej parafii mamy do zorganizowania dwa koncerty promujące naszą parafię. Pierwszy z nich odbędzie się 25.07.2021 (za dwa tygodnie) o godz. 14.00. Na placu parafialnym za plebanią. Będą dodatkowe atrakcje. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy, aby całymi rodzinami wziąć udział w tym wydarzeniu.

6. Dziękujemy za ofiary bezimienne na rzecz naszej parafii: 200 zł i 50 zł.

7. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Tomasz Krzysztof Zalewski, kaw. zam. w par. w Skrzeszecie i Karolina Ewelina Gałecka, panna, zm. w par. tut. – zap. III

1. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego warto przeczytać: o letniej odnowie serca, Matka Boża Kodeńska – o ciągle rejestrowanych cudach za Jej przyczyną oraz informacje z regionu.