Ogłoszenia parafialne  11.12.2022.

1. Kończymy rekolekcje adwentowe. Serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi za ich poprowadzenie i życzymy obfitości Bożych łask.

2. Dzisiaj Caritas Diecezji Siedleckiej i Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kisielan organizują przy naszym kościele kiermasz świąteczny – będzie można nabyć różne ozdoby wykonane przez osoby z niepełnosprawnością. Kiermasz będzie po Mszy o godz.9.30 i 11.30. Zachęcamy do wsparcia tego szlachetnego dzieła.

3. Dzisiaj także po Mszy o 9.30 przed kościołem jest wystawa „ Drewno pochodzi z lasu”. Wystawę zorganizowała Chorągiew Jazdy Rzeczpospolitej / Pan Adam Piwowarski /ponieważ otrzymała grant z Lasów Państwowych. Zachęcamy do obejrzenia wystawy.

4. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. Zapraszamy na roraty w środę i w sobotę o godz. 7.00

6. Odwiedziny chorych – piątek 23 grudnia. Prosimy o zgłoszenia.

7. Pani Ania rozniesie opłatki w poniedziałek – Plac Chreptowicza, Cmentarna, Leśna, Spokojna

8. Zachęcamy chłopców do służby przy ołtarzu – kontakt u ks. Patryka

9. Istnieje możliwość składania intencji na nowennę do Matki Bożej Budziszyńskiej przez parafialnego facebooka lub składając do skrzynki.

10. W zakrystii możemy nabyć świece Caritas z cenie 10 i 15 zł.

11. Dziękuję za choinki do dekoracji kościoła – Bogdanowi Antoniakowi Zenonowi Cichockiemu i Jackowi Nicewiczowi. Bóg zapłać.

12. W Echu Katolickim polecamy: artykuł o Adwencie oraz słynnym wizerunku Matki Bożej z Guadalupe.

13. Za śp. Czesława Kamińskiego z Mokobód. Wieczny odpoczynek…