Ogłoszenia parafialne 14.08.2022.

Ogłoszenia parafialne  14.08.2022.

1. Dzisiaj zakończyła się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w duchowym pielgrzymowaniu.
2. Dzisiaj w Osinach odpust ku czci św.Maksymiliana Kolbe o godz. 12.30
3. Dzisiaj przybędzie do Budziszyna o godz.18.30 piesza pielgrzymka z parafii Rozbity Kamień.
4. Jutro 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte będą tak jak w każdą niedzielę. Po wszystkich Mszach św. odbędzie się poświęcenie kwiatów i ziół.
5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dożynki w naszej Gminie i Parafii. Dziękczynna Msza św. za plony będzie o godz. 11.30. Następnie przejdziemy z wieńcami na tereny zielone za kościołem i tam będzie realizowany cały program Uroczystości Dożynkowej. O 14.00 rozpocznie się bogaty program artystyczny, od 16.00 rozpoczną się koncerty.  Serdecznie zaprasza Wójt Gminy Mokobody, GOK i nasza Parafia. Szczegóły znajdziemy na plakatach i na stronie Gminy i Parafii.
6. Z racji Dożynek nie będzie za tydzień Mszy św. o 16.00
7. W Echu katolickim polecamy: artykuł o Wniebowzięciu NMP oraz artykuł o sanktuariach Maryjnych w Polsce.
8. Zapowiedzi: Jakub Dziugieł kaw. z Wodyń  i  Magdalena Piórkowska panna z Księżopola Jałmużny   par. tut.  zap.I

Łukasz Krasnodębski i Ewa Kranodębska oboje ze Skupi par. tut.  zap. I