OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.2021.

1. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczystość odpustową ku czci św. Jadwigi patronki naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 12.00

2. We wtorek o godz. 17.00 ks. bp Grzegorz Suchodolski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Prosimy, aby kandydaci przyszli do kościoła na godz.16.10 – o godz. 16.15 rozpoczniemy różaniec.

3. Intencje mszalne, które były przyjęte na wtorek na godz. 17.00 ze względu na bierzmowanie będą odprawione we wtorek rano o godz. 7.30

4. W środę o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. W czwartek po Mszy wieczorowej spotkanie dla ministrantów i kandydatów. Serdecznie zapraszamy chłopców do służby liturgicznej.

6. Trwa miesiąc październik – zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele o godz. 16.30. W niedzielę po Mszy o 11.30.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy niedzielę misyjną. Ofiary na tacę będą przeznaczone na misje. Natomiast ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia również w przyszłą niedzielę będzie można złożyć do puszek po Mszach św.

8. W przyszłą niedzielę 24 października zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i VII na Mszę o godz. 11.30. Po Mszy i różańcu będzie spotkanie z młodzieżą, która rozpocznie nowy cykl przygotowania do bierzmowania.

9. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej na plebanii po Mszy o 11.30

10. W zakrystii mamy do nabycia: Kalendarz Rolników – 25 zł. / wersja książkowa/ oraz kalendarze misyjne i z Janem Pawłem II – po 6 zł.

11. W Echu Katolickim polecamy artykuł : o synodzie biskupów, czego uczy nas patronka Żywego Różańca Paulina Jaricot oraz skąd się bierze współczesna pogarda i gotowość sprzedania własnej suwerenności.