Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  18.07.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  18.07.2021.

 

  1. Dzisiaj o godz. 11.00 w Budziszynie odbędzie się Niedziela Rodzinna. Spotkaniu będzie przewodniczył ks. Jacek Sereda – duszpasterz rodzin.
  2. W przyszłą niedzielę po wszystkich mszach św. będą święcone pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy w ramach akcji MIVA POLSKA.
  3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii o godz. 14.00 odbędzie się koncert połączony z festynem rodzinnym. Serdecznie zapraszamy na godz. 14.00. W koncercie weźmie udział nasza Diakonia Muzyczna, Zespół Młodzieżowy, zaproszony artysta. Ponadto będą dmuchańce dla dzieci, lody, wata cukrowa, stanowisko Straży Pożarnej i Koła Gospodyń Wiejskich. Zachęcamy do licznego udziału całymi rodzinami. Zależy nam, aby było nas jak najwięcej, ponieważ jest to koncert w ramach projektu realizowanego przez naszą parafię i musimy odpowiednio to udokumentować.
  4. Z racji festynu w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 16.00
  5. Powoli zbliża się czas rozpoczęcia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Osoby zainteresowane pielgrzymką znajdą informacje w internecie i na plakacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń w naszym kościele.
  6. Dziękuję Panu Pawłowi Stańskiemu za wykoszenie trawy przy kaplicy w Budziszynie
  7. Echo Katolickie – warto przeczytać: artykuł o Siostrze Agacie, która złożyła śluby u siedleckich sakramentek, o 30-letniej posłudze w Brazylii opowiada ks. Mieczysław Kłak – misjonarz z naszej diecezji oraz informacje z regionu.

W kategorii: Aktualności