OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  19.06.2022.

1. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na KUL.
2. Dzisiaj w kaplicy w Świniarach odpust o godz. 12.30.
3. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Na zakończenie Oktawy w czwartek poświęcenie wianków. W czwartek obchodzimy także Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.30 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
7. W Echu katolickim polecamy artykuły: Łączenie seminariów i parafii – czy w Polsce zabraknie księży? O misyjnej posłudze s. Teresy Mroczek – pochodzącej z naszej diecezji, która połowę swego życia spędziła w Afryce,Relacja z uroczystości święceń kapłańskich, które obyły się w katedrze siedleckiej.
8. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na piknik „Tam nad Liwcem” na boisku w Zaliwiu Piegawkach w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach.
9. Zapowiedzi:
Paweł Gałecki kaw. ze Skupi par. tut.  i  Adriana Sikorska panna z Błonia Małego par.Kożuchówek  zap. II
Daniel Skup i Iga Skup z d. Słowik z Zaliwia Piegawki oboje par. tut.  zap. II
Tomasz Matosek par. Józefów i Wioletta Królikowska par. tut.  zap. II