OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.11.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  21.11.2021.

1. Dzisiejszą Uroczystością Chrystusa Króla kończy się Rok Liturgiczny. Za tydzień rozpoczniemy Adwent.
2. Dzisiaj młodzież zbiera ofiary do puszek w ramach akcji „ Polak z sercem”                           jako pomoc rodakom na Wschodzie.
 3. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. Różaniec z wypominkami codziennie po Mszy o 17.00
      Porządek czytania wypominek zgodnie z harmonogramem.
             5. Pani Organistka będzie roznosić opłatki w następującym porządku:
                Poniedziałek – Osiny Dolne, Osiny Górne, Jeruzale
Wtorek – Bale, Wesoła
Środa – Zaliwie Brzozówka, Zaliwie Piegawki, Ostaszewizna
Czwartek – Zaliwie Szpink i Kapuściaki
6. W sobotę na hali sportowej w naszej szkole odbędzie się turniej piłki nożnej ministrantów. Początek o godz. 9.00 – zapraszamy do kibicowania.
7. W sobotę w Budziszynie będziemy grabić liście i robić porządki po wycince drzew. Osoby chętne zapraszam do pomocy na godz. 9.00
8. W sobotę o 21.00 z katedry wyruszy nocna piesza pielgrzymka do Mokobód. Przewodnikiem będzie ks. Patryk. Zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału.
8. W przyszłą niedzielę 28 listopada po Mszy św. o 9.30  i 11.30 Wspólnota Domowego Kościoła oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kisielan będą rozprowadzać przed kościołem szopki i stroiki na Boże Narodzenie. Dochód będzie przeznaczony na wsparcie niepełnosprawnych dzieci.
9. W przyszłą niedzielę Msza św. w kaplicy w Księżopolu będzie o godz. 9.15
10. Dziękuję za pracę przy Grocie Matki Bożej w Budziszynie – Państwu Pobikrowskim. Dziękuję za obicie ławek w kaplicy w Budziszynie oraz za ofiary na ten cel – mieszkańcom Kolonii Męczyn i wszystkim ofiarodawcom. Dziękuję wszystkim mężczyznom, którzy pracowali wczoraj przy wycince drzew przy kaplicy w Budziszynie. Serdeczne Bóg zapłać!
11. Od dzisiaj w zakrystii możemy nabywać świece Caritas na stół wigilijny – cena 10, 15, 20  i  30 zł.
12. Odeszli do Pana: Irene Kosiorek – Świniary, Marcela Karczewska – Siedlce, Mirosław Korporowicz – Mokobody, Irena Dmowska – Bale.
Wieczny odpoczynek…