OGŁOSZENIA PARAFIALNE  22.08.2021.

1. W czwartek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o 7.00 w kościele i o godz. 11.00 w Budziszynie.
  1. Osoby, które zamówiły Gregoriankę na przyszły rok prosimy o przybycia do kancelarii, aby rozpisać Msze św.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne. Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Mszę św. o godz. 11.30. Po Mszy św. przejdziemy w wieńcami na plac za plebanią, gdzie odbędzie się część artystyczna Dożynek. Podczas niej będzie okazja do wsparcia finansowego Krystiana Talachy, który przeszedł skomplikowaną operację i nadal potrzebuje naszej pomocy.

Razem z Panią Wójt zapraszamy wszystkich na Dożynki i zachęcamy do przygotowania  na miarę możliwości wieńców dożynkowych z poszczególnych wiosek naszej Gminy i Parafii.

W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 16.00

1. Za dwa tygodnie w niedzielę 5 września w naszym kościele po Mszy o godz. 16.00 w ramach projektu, który realizujemy odbędzie się program artystyczny „ Śpiewnik Papieski ” w wykonaniu aktorów Teatru „S” i chóru Miasta Siedlce. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Informacje będą podane w tygodniu na plakatach.
  2. Dziękuję za ofiarę bezimienną 200zł.

Dziękuję Panu Wojciechowi Trębickiemu za wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych w kaplicy w Budziszynie.

1. W Echu Katolickim polecamy artykuł : na czym polega królowanie Maryi w naszym życiu?, o Świętowaniu w Kodniu i Leśnej Wniebowzięcia Maryi oraz informacje z regionu.
  2. Zapowiedzi:

Maciej Kużawski kawaler z Bali par. tut.  i  Sylwia Chajewska panna z Wólki Leśnej , par. Pruszyn   zap. II

Michał Pływacz kawaler z Kapuściaków, par. tut.  i  Elwira Łukaszuk panna z Siedlec par. Miłosierdzia Bożego   zap. I

1. Zmarła : śp. IrenaGizińska z Zaliwia – Brzozówki