Ogłoszenia parafialne 25.02.2024.

Ogłoszenia parafialne  25.02.2024.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy niedzielę przygotowującą nas do Misji Ewangelizacyjnych. Dziękujemy ks. Stanisławowi Chodźko, który przybył do nas, aby zapoznać nas z tematyką misji. Misje w naszej parafii będą po Wielkanocy w dn. 7 – 14 kwietnia. Z tej racji w Wielkim Poście na będzie Rekolekcji tylko dzień spowiedzi / w sobotę  9 marca /, aby także przygotować się do Świąt Wielkanocnych.

2. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek „Ad gentes”- jako pomoc  Kościołowi w świecie.

3. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30

5. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.30

6. W sobotę 2 marca w Gończycach odbędzie się Kongres Różańcowy. Z naszej parafii planujemy wyjazd o godz. 8.00. Koszt ok. 50 zł. Zapisy w zakrystii. Szczególnie zapraszamy członków Kół Różańcowych.

7. Przed kościołem rozprowadzamy baranki, świece i paschaliki. Jest to nasze wsparcie dla dzieł prowadzonych przez Caritas.

8. W Echu Katolickim polecamy artykuły : o roli i znaczeniu Krzyża w naszym życiu – okazja do refleksji na Wielko Post oraz o co walczą rolnicy?