Ogłoszenia parafialne 26.11.2023.

Ogłoszenia parafialne  26.11.2023.

1. Dzisiejszą niedzielą Chrystusa Króla kończymy w Kościele Rok Liturgiczny. Za tydzień rozpoczniemy Adwent.

2. Ofiary złożone dzisiaj na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

3. Do końca listopada odmawiamy różaniec wspominkowy po Mszy św.         o godz.17.00  – według ustalonego porządku.

4. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. Od dzisiejszej niedzieli rozprowadzamy świece na stół wigilijny –  w cenie od 10 do 30 zł. Świece przed kościołem rozprowadza młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

6. W Echu Katolickim polecamy artykułydotyczące dzisiejszej Uroczystości Chrystusa Króla.

7. W tym tygodniu Pani Ania nasza organistka będzie roznosić opłatki            w następującym porządku:                                                              Poniedziałek Bale i Wesoła                                                                   Wtorek – Zaliwie Piegawki, Brzozówka i Ostaszewizna
Środa – Zaliwie Szpinki i Kapuściaki                                                                                  Czwartek – ul. Siedlecka i Zielona                                                                 Piątek –ul. Ossolińskich, Krótka, Ogrodowa i Nauczycielska

8. Siostry Sakramentki- Benedyktynki z Warszawy poszukują informacji       o Siostrze Zofii Karczewskiej i jej rodzinie. Siostra Zofia Karczewska ur. w Męczynie 1904r. zginęła w Powstaniu Warszawskim. Matka Siostry Zofii śp. Bronisława Karczewska mieszkała w Balach, zm. w 1954r. Gdyby ktoś posiadał jakiekolwiek informacje o rodzinie to prosimy o kontakt.