Ogłoszenia parafialne 31.10.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  31.10.2021.
 1.   Dzisiaj w par. Kotuń odbędzie się Noc Świętych. Początek o godz. 17.30. W programie Sacrosongo, konferencja, przerwa na herbatę, adoracja Najświętszego Sakramentu i o godz. 21.00 niedzielna Eucharystia. Serdecznie zapraszamy!

2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą w kościele o 7.00 ,    9.30  , na cmentarzu o 11.30.
3. We wtorek Dzień Zaduszny. Msze św. będą w kościele o 7.00 i 9.30  , 11.30 – na cmentarzu  i o godz. 17.00 w kościele
4. Po Mszach św. na cmentarzu 1 i 2 listopada będziemy święcić nowe pomniki. Młodzież z KSM-u przy cmentarzu będzie sprzedawać znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazd w ferie zimowe. Zachęcamy do wsparcia młodzieży.
5. Przez cały listopad możemy zyskać odpust dla zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
6. W środę o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
7. Organizujemy wyjazd na sztukę pt.” Pewnego razu w ambasadzie” do Seminarium Duchownego w środę 10 listopada godz. 19.00 . Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
8. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wypominkowe. Przez cały miesiąc listopad odmawiamy różaniec za zmarłych oraz będzie odprawiana gregorianka za zmarłych polecanych w wypominkach, także w każdy pierwszy piątek miesiąca – czytamy wypominki i sprawujemy Mszę św. za zmarłych.
9. Porządek czytania wypominek – od środy po Mszy św. o godz. 17.00
Środa 3.11 : Mokobody – Plac Chreptowicza, ul. Szkolna, Wiatraczna i Spokojna
Czwartek 4.11: Mokobody – ul. Ossolińskich, Leśna i Cmentarna, Ostaszewizna i Kapuściaki
Piątek 5.11: Mokobody – ul. Stodolna, Plac Wolności, Skupie, Pieńki i Zemły
Sobota 6.11: Mokobody – ul. Ks. Brzóski, Młynarska, Polna, Męczyn, Męczyn Kolonia, Kolonia Mokobody, Osiny Górne.
Poniedziałek 8.11: Mokobody – ul. Siedlecka, Zielona i Bale, Jeruzale
Wtorek 9.11: Mokobody – ul. Ogrodowa i Nauczycielska, Zaliwie Piegawki i Zaliwie Brzozówka
                                            W kaplicach:
Wtorek 16.11. godz. 19.00 Księżopole-Smolaki, Księżopole-Jałmużny, Osiny Dolne
Środa 17.11. godz. 19.00 Zaliwie-Szpinki i Świniary
8. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota.
W I piątek o godz. 9.00 – odwiedziny chorych, o 15.00 adoracja i Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 17.00 Msza św. i różaniec z wypominkami.
9. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego – jak skutecznie pomagać zmarłym? oraz świętość jest w zasięgu ręki.
10. Gminny Ośrodek Kultury w Mokobodach organizuje Dzień Seniora w środę 3 listopada o godz. 17.00 w świetlicy OSP. W programie: występ zespołu  „Chodów”, kapeli „Moko-bęc”, grupy kabaretowej „Kumpele” i „Zumbiary”, pogadanka z policjantem o bezpieczeństwie seniorów oraz słodka kawiarenka.