OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4.07.2021

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca – o godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z kół różańcowych.

2. W lipcu i sierpniu msze święte w dni powszednie o godz. 7 w kościele i 11.00 w Budziszynie.

3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Sebastian Soszyński. kaw. zm. w par. tut i Sylwia Grala, panna, zm. w par. w Niwiskich – zap. III

– Mateusz Gładysz, kaw. zm. w par. w Żeliszewie i Aleksandra Dziewulska, panna zm. w par. tut – zap. III

– Tomasz Krzysztof Zalewski, kaw. zam. w par. w Skrzeszecie i Karolina Ewelina Gałecka, panna, zm. w par. tut. – zap. II

– Konrad Wereda, związany cywilnie zm. w par. tut i Kamila Gołębiewska, związana cywilnie zm. w par. Bożego Ciała w Siedlcach – zap. II

1. GOPS w Mokobodach zaprasza mieszkańców gminy Mokobody w dniu 5 lipca (poniedziałek) w godzinach 11-13 na spotkanie z pracownikiem ZUS-u, który będzie zakładał dla osób chętnych profil PUE ZUS, który umożliwia składanie wniosku na świadczenie „Dobry Start” 300+. Należy zabrać ze sobą: dokument tożsamości adres mailowy, numer telefonu, pesel dziecka, nazwa szkoły do której uczęszcza dziecko, numer rachunku bankowego.

2. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego warto przeczytać: zmiany wikariuszowskie w diecezji siedleckiej, Jak odzyskać zdrowie po Covid? oraz informacje z regionu.