Ogłoszenia parafialne 7.11.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  07.11.2021.

1. Dzisiaj w kościele o godz. 15.00 zmianka różańcowa.
2. W tym tygodniu nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
3. Wyjazd na sztukę do Seminarium Duchownego będzie w środę o godz. 18.10. przed kościołem.
4. Przez cały miesiąc listopad odmawiamy różaniec za zmarłych po    Mszy o godz. 17.00      Porządek czytania wypominek:
Poniedziałek 8.11: Mokobody – ul. Siedlecka, Zielona, Bale, Jeruzale
Wtorek 9.11: Mokobody – ul. Ogrodowa i Nauczycielska, Zaliwie Piegawki i Zaliwie Brzozówka
Środa 10.11 : Mokobody – Plac Chreptowicza, ul. Szkolna, Wiatraczna i Spokojna
Czwartek 11.11: Mokobody – ul. Ossolińskich, Leśna i Cmentarna, Ostaszewizna i Kapuściaki
Piątek 12.11: Mokobody – ul. Stodolna, Plac Wolności, Skupie, Pieńki i Zemły
Sobota 13.11: Mokobody – ul. Ks. Brzóski, Młynarska, Polna, Męczyn, Męczyn Kolonia, Kolonia Mokobody, Osiny Górne.
                                            W kaplicach:
Wtorek 16.11. godz. 19.00 Księżopole-Smolaki, Księżopole-Jałmużny, Osiny Dolne
Środa 17.11. godz. 19.00 Zaliwie-Szpinki i Świniary
5. W czwartek 11 listopada z racji Święta Niepodległości zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00
6. W przyszłą niedzielę ofiary złożona na tacę będą przeznaczone na Caritas diecezjalną a ofiary do puszek na dzieło solidarności z Kościołem prześladowanym
7. Dzisiaj młodzież z KSM-u rozprowadza flagi narodowe w cenie 20 zł.
8. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które pomagały wczoraj
w pracach przy Grocie w Budziszynie. Zostało założone oświetlenie Groty  i usunęliśmy zagrażające konary drzew. Bóg zapłać!
8. Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego: o Święcie Niepodległości, jak Kościół podchodzi do związków niesakramentalnych.
9. za śp. Zygmunta Skupa z Księżopola-Jałmużny. Wieczny odpoczynek