Profil Facebook

Ogłoszenia  – rachmistrzowie telefoniczni w NSP 2021

Ogłoszenia  – rachmistrzowie telefoniczni w NSP 2021

*Wójt Gminy Mokobody przypomina, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 i zachęca mieszkańców do udziału w nim. Można to zrobić przez Internet lub w punkcie spisowym..

W maju rozpoczną pracę rachmistrzowie spisowi. Na razie będą wyłącznie dzwonić do mieszkańców. Połączenia będą tylko z jednego numeru telefonu 22 828 88 88. Jeśli rachmistrz zadzwoni, nie można mu odmówić.

Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni. Nie trzeba czekać na telefon rachmistrza – warto się spisać samodzielnie przez Internet na stronie spis.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 22 279 99 99.

W kategorii: Aktualności